Департамент економіки та інвестицій шукатиме партнерів через LinkedIn

НовиниСоціальна сфера
👁 418

LinkedIn — соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів. У LinkedIn зареєстровано понад 400 мільйонів користувачів (на 2015 рік), що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн. Сайт представлений англійською, французькою, німецькою, італійською, португальською, іспанською та російською мовами.

Відтепер ділову сторінку у LinkedIn для розширення ділового співробітництва матиме Департамент економіки та інвестицій Херсонської міської ради.

Основна мета Департаменту – сприяти економічному та соціальному розвитку Херсона, формувати та покращувати інвестиційну привабливість. Ключові ролі в цих процесах займають мешканці міста, підприємства та громадські організації.

Раніше для оперативної комунікації з ними та зворотного зв’язку створили сторінку Департаменту у Facebook. Наші зусилля спрямовані на розробку дієвих стратегій відродження промисловості міста, створення сучасної інфраструктури, врегулювання питань бізнесу та економіки, залучення інвестицій. Саме тому сьогодні ми презентуємо Департамент і в мережі LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dep-investments-kherson Наші фахівці комунікуватимуть з міжнародними інвесторами та потенційними партнерами, організаціями, фондами. Інформуватимуть про поточні проєкти, плани та можливості Херсону для всього світу!”, – розповідає директорка Департаменту Ірина Ніколаєва.

Вона запевняє, що у своїй роботі Департамент використовуватиме всі можливості, що допомагають містам та проєктам отримувати державну, грантову, технологічну підтримку, долучатися до ком’юніті та суспільно важливих ініціатив.

Вам також може сподобатися

2 липня відбудеться пресконференція заступника міського голови Романа Головні
Підведено підсумки конкурсу органів учнівського самоврядування «ЛІДЕР РОКУ – 21»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X