Департамент економіки та інвестицій підсилює свої можливості щодо фінансування проєктів розвитку

Новини
👁 247

27 жовтня в Олешках розпочався перший день тренінгу «Ефективне надання публічних послуг на місцевому рівні» в рамках програми «Зміцнення стійкості громад у Херсонській області (фаза ІІ)». Програма реалізується в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в Херсонській області» UNDP Ukraine за підтримки Уряду Великої Британії. Делегація департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради відвідала захід, аби підсилити органи місцевого самоврядування у цьому напрямку.

За словами Ірини Ніколаєвої, головною темою тренінгу стало обговорення  джерел фінансування муніципальних проєктів розвитку та інфраструктури, які забезпечать якісне надання послуг.

За даними UNDP Ukraine, більшість українських громад орієнтується виключно на фінансування з державних фондів та гранти. Проте спектр актуальних можливостей та джерел фінансування значно ширший: міжнародні фінансові установи, банки, донори тощо.

Тож, першим кроком роботи на заході став аналіз джерел та вивчення принципів, на яких будується взаємодія із ними. Розібрали разом з експертами різних напрямків наступні питання:

– фінансування, доступне на рівні регіону та громад. Джерела, актуальні на даному етапі в Херсонській області;

– державні джерела фінансування, субвенції та програми ЄБРР;

– формати роботи з банками: програми для муніципалітетів, комунальних підприємств. 

Вам також може сподобатися

У стаціонарі лікарні ім. А. та О. Тропіних кисневу підтримку отримують 243 особи
У 2021 році Херсонводоканал замінив 124 засувки на мережах водопостачання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X