Департамент економіки та інвестицій міськради звітує про проведені рейди 8 квітня

Новини
👁 1K

Департамент економіки та інвестицій міськради звітує про проведені рейди, спрямовані на впорядкування торгівлі, унеможливлення реалізації фальсифікованої продукції тваринного походження, виявлення порушень Правил торгівлі на ринках, а також ліквідацію місць стихійної торгівлі.

Рейди проводять спільно з КП «Муніципальна варта».

Так, під час заходів з суб’ єктами торгівлі, які здійснювали продаж продовольчих товарів в неустановлених для цього місцях, проводилася профілактична-роз’яснювальна робота щодо недопущення в місті інфекційних захворювань та реалізації неякісної продукції. Їм пропонувалися вільні місця на територіях поряд розташованих ринків, на яких є всі умови для торгівлі та лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи товарів.

Окрім того, перевірено 4 ринки, які працюють та проведено заходи з переміщення торгуючих з місць скупчення стихійної торгівлі на території ринків:- “Центральний ринок” Херсонської обласної спілки споживчих товариств та прилеглі до ринку території по вул.Потьомкінська, вул.Маяковського, вул.Рішельєвська (проведена роз’яснювальна робота з 20 об’єктами торгівлі);-“Дніпровський ринок” ХОССТ, ДП “Дружба-Плюс” ПрАТ “Підприємство Дружба”, ОК “Комунальний ринок” та прилеглі до ринку території по вул. Миру – вул. Університетська (проведена роз’яснювальна робота з понад 200 об’єктами торгівлі).

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв: я та моя команда працюємо у правовому полі, на користь Херсонщини та городян
Розклад руху маршрутів № 3, 4, 5, 6, 10, 14, 17, 28, 33 та 51 на 9 квітня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X