Департамент економіки та інвестицій був учасником онлайн-брифінгу, організованого ТПП та Посольством України в Республіці Туніс

Новини
👁 170

10 лютого департамент економіки та інвестицій Херсонської міської ради був учасником онлайн-брифінгу, організованого Херсонською Торгово-промисловою палатою та Посольством України в Республіці Туніс для підприємств Херсонської області з питань особливостей виходу на ринки Північної Африки.

У рамках цієї зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Туніс Володимир Хоманець поділився експертною думкою щодо перспектив, можливостей та перешкод на шляху українського експорту до Тунісу та сусідніх країн Африки, а також відповів на питання підприємців Херсонського регіону.

Мохаммад Фараджаллах, виконавчий директор «Українсько-Арабського Торгового Дому» запросив на відкриту онлайн-платформу туніського бізнесу, на якій можливо знайти партнерів, інформацію для торгівлі з Тунісом та іншими країнами Африки. Розкрив зацікавленість Тунісу в розширенні торгових відносин з Україною.

Вам також може сподобатися

У Херсоні продовжили дистанційне навчання
Загальнобудинкові лічильники: що це, чому це важливо і як встановити

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X