День знань без лінійки на прикладі Херсонської ЗОШ №34

НовиниСоціальна сфера
👁 1K

Наприкінці серпня у МОЗ України опублікували пропозицію закладам освіти окрім традиційної лінійки розглянути інші варіанти організації початку нового навчального року. «Урочистості та лінійки на честь 1 вересня для закладів освіти не є обов’язковими. Рішення проводити святкові заходи чи ні залишається за адміністрацією школи», – зазначили у МОЗ.

Начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталія Журженко у своєму коментарі зауважила, що першовересневі урочистості відбудуться у кожній школі міста, але з форматом проведення заклади визначатимуться самостійно.

Директорка 34 Херсонської ЗОШ Ганна Жулінська вирішила так: святковим заходам у школі однозначно бути, але кожен клас проводитиме їх по-різному, адже те, що захопить п’ятикласників, не зацікавить старшаків, а в учнів інклюзивного класу своя, не менш цікава, програма:

«Оскільки перший урок ніхто не скасовував, ми зробили його тематичним, присвятивши 30-річчю Незалежності України. У кожному класі звучав гімн України, у кожному класі дітям пропонують завдання, конкурси та квести, які підготували запрошені гості – це працівники бібліотек міста. А ще ми зробили фото зону – Back to School, там сфотографується кожен клас і ми зробимо спільний колаж», – розповідає директорка.

На думку Ганни Жулінської, прийшовши у перший день до школи, діти захочуть побачити своїх друзів, однокласників, улюблених учителів. Подивитися, як вони змінилися, дізнатися новини, поділитися своїми враженнями про літо. Тому, зазвичай, на урочистих лінійках увага дітей розосереджена. Найкраще – згуртувати їх навколо виконання цікавих завдань, коли вони можуть спільно шукати рішення, допомагати один одному, заряджати один одного хорошим настроєм.

Відтак, учнів знайомили з традиціями святкування Дня знань у різних країнах світу, діти брали участь у патріотичних, пізнавальних квестах та навіть у вебквесті, проходили історичний екскурс. Із задоволенням складали імпровізовані пазли-мапу України, відгадували загадки й формували літерами слова.

Ганна Жулінська вважає такі заходи найбільш прийнятними, адже до них залучаються абсолютно усі діти, таким чином, на сум не залишається ні часу, ні місця. Що стосується святкових масових заходів із гостями, то такий теж буде – коли трохи спаде спека, діти звикнуть до того, що навчання почалося й буде дуже хороший привід, що стосуватиметься геть усіх – День міста. Директорка 34 школи запрошує усіх охочих 17 вересня прийти до освітнього закладу й відсвяткувати День Херсона разом!

Вам також може сподобатися

По Херсону та області оголошено штормове попередження
До уваги мешканців Херсонської міської територіальної громади! Долучайтесь до обговорення нової транспортної мережі!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X