У День пам’яті померлих від СНІДу відбулась просвітницька акція

НовиниСоціальна сфера
👁 118

Всесвітньою організацією охорони здоров’я було визначено кожну третю неділю травня Днем пам’яті померлих від СНІДу. В 2021 році цей день припадає на 16 травня.

День пам’яті померлих від СНІДу був започаткований з метою розповсюдити якомога більше інформації для профілактики цього захворювання. Чим більше уваги вдасться привернути до цієї проблеми, тим більше людей можна буде врятувати.

Тому, 19 травня 2021, за підтримки Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» біля входу до Шевченківського парку (на розі просп. Ушакова та вул. Лютеранської) проведено вуличну інформаційно-просвітницьку акцію.

Мета акції – нагадати мешканцям та гостям міста, що на сьогодні проблема ВІЛ-інфекції – це не вирок, та при своєчасному виявленні та лікуванні осіб, яких торкнулась проблема ВІЛ-інфекції, зможуть жити повноцінним життям.

В рамках акції спеціалістами проводилося інформування мешканців Херсону щодо проблематики ВІЛ/СНІДу в Україні, шляхів попередження інфікування та вирішення проблеми ВІЛ/СНІДУ в цілому, розповсюдження інформаційних матеріалів і засобів контрацепції.

Під час проведення заходу кожен мешканець міста мав можливість безкоштовно та анонімно пройти тестування швидкими тестами на виявлення ВІЛ-інфекції в спеціально облаштованій Мобільній амбулаторії, а також отримати консультацію у разі виявлення антитіл ВІЛ/СНІДу з метою їх перенаправлення у лікувальні заклади Херсонської громади.

Вам також може сподобатися

Заходи до Дня вишиванки
Рішення виконавчого комітету щодо тарифів на послуги з перевезення пасажирів на річковому транспорті

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X