День батька у Херсоні відсвяткували татусі разом із дітьми

Новини
👁 83

У третю неділю червня в Україні відзначається День батька. Це вже традиційне щорічне свято для всієї сім’ї і можливість закцентувати увагу на важливості ролі батька у вихованні дитини та активної участі у проведенні спільного дозвілля з нею.

25 червня херсонці долучилися до святкових заходів. Конкурси “Супер тато”, “Знайди свою дитину”, а також майстер-класи для дітей «Кафе у тата», «Тато – дитина», «Рушникова Україна» згуртували разом і дітей і їхніх татусів. Найвправніших татусів нагородили футболками із написом «Батько 24/7».

День батька відсвяткували за ініціативи представників громадських організацій «Міжнародний Центр Батьківства», Асоціація багатодітних родин «Древо», за підтримки управління молоді та спорту у рамках Міської програми «Молодь Херсона» на 2021 ꟷ 2025 роки.

Свято з’явилося у нас лише два роки тому й офіційно визначене із 8 травня 2019 року, коли Кабінет Міністрів України схвалив Указ Президента України «Про День батька». Запропонували ввести цей день в Україні представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006 р. громадську ініціативу «День Батька» та збір підписів на її підтримку.

Вам також може сподобатися

До уваги водіїв великогабаритних та великовагових транспортних засобів!
У школі № 37 золоті медалісти отримали сертифікати за відмінне навчання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X