Делегація ООН перевірила хід відновлення аварійної ділянки

Новини
👁 125

Сьогодні голова офісу управління з координації гуманітарних справ Сара Гілдінг та Постійна координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун разом з делегацією відвідали Херсон.

Зокрема вони перевіри хід реалізації проєкту «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації (капітальний ремонт) напірного каналізаційного колектору».  Роботи розпочалися 02 лютого цього року, та планують закінчити вже 31 березня.

Проектом передбачається відновлення частини аварійної ділянки шляхом прочищення існуючого трубопроводі  та протягування в ньому напірного поліетиленового трубопроводу. Також передбачається будівництво камери з засувкою для можливості виконання аварійних переключень.

Це один з найбільших колекторів, який приймає стоки від населення і є дуже важливим об’єктом для міста Херсона. І від відновлення його роботи залежить стабільна робота всієї системи каналізаційної мережі міста.

Це перший проєкт у місті Херсоні, який фінансується за рахунок ЮНІСЕФ, саме на ремонтні роботи. Дуже дякуємо за увагу до проблем міського господарства, до екологічних та технічних питань громади. І не дивлячись на непросту ситуацію в місті та постійні обстріли допомагаєте забезпечити стабільну роботу системи водовідведення міста Херсона.  

Вам також може сподобатися

Які роботи виконувалися Херсонводоканалом 8 лютого
МКП «ХЕРСОНТЕПЛОЕНЕРГО» працює у штатному режимі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X