Делегація депутатів Херсонської міськради переймає позитивний досвід Харкова

НовиниНовини ОТГ
👁 275

Наразі делегація депутатів Херсонської міськради на чолі з секретарем міської ради Галиною Луговою, в кількості 14 осіб, переймає позитивний досвід Харкова в організації місцевого самоврядування.

Учора депутати працювали за наступними напрямами: харчування дітей у закладах освіти, боротьба з карантинними бур’янами, впровадження електронного квитка, організація сортування та вивезення сміття, організація роботи муніципальної варти.

Одним із позитивних прикладів організації навчального процесу та харчування дітей у школі є  Харківська спеціалізована школа № 132, на базі якої навчається 900 учнів. Школа забезпечена сучасною матеріальною базою, зокрема –  харчоблоки обладнані необхідною побутовою технікою, яка забезпечує можливість спростити технологічний процес приготування їжі та зберігання продуктів харчування.

Нагадуємо, що Херсонська міська рада працює над оновленням і модернізацією харчоблоків у херсонських закладах освіти та працює над тим, аби забезпечити дітей високоякісним харчуванням. Так, під час літніх канікул у 13 закладах освіти проведені капітальні ремонти харчоблоків. Детально про це перегляньте за посиланням: https://cutt.ly/vEh8WuI

Рис паелья, макарони із соусом болоньєзе, салати та припущена риба з меню Євгена Клопотенка: нещодавно телеканал Суспільне Херсон відвідав херсонські школи № 24, 41, 56 та гімназію № 16.

Хоча б по одній страві з нового, корисного меню готують у кожному закладі освіти Херсона.

Детальніше дивіться у відеосюжеті телеканалу Суспільне Херсон.

Вам також може сподобатися

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості запрошує на День відкритих дверей
У гімназії №13 відбулася посвята у гімназисти

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X