Деякі нюанси правомірного розміщення елементів благоустрою на території Херсона

Новини
👁 250

В інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона роз’яснюють нюанси процедури правомірного розміщення тимчасових споруд, об’єктів сезонної торгівлі та елементів благоустрою.

  • Літні майданчики. Дозвільні документи на розміщення літніх майданчиків для відпочинку, які встановлюються на прилеглій території біля ресторанів та кафе видає Інспекція згідно рішення виконавчого комітету.
    Строк дії дозволу – від 1 квітня до 1 жовтня. Для того, аби отримати дозвіл, потрібно звернутися із заявою до Інспекції. До заяви має бути доданий витяг права власності, схема благоустрою прилеглої території з нанесенням каркаса, навісів, а також елементів благоустрою з озелененням території та договір на вивезення сміття. Зверніть увагу: літні майданчики розміщуються на території без знищення зелених зон на помості. По закінченню строку видачі дозвільних документів конструкція повинна бути демонтована.
  • Батути, дитячі атракціони. Для того щоб отримати дозвіл, потрібно звернутися із заявою до Інспекції. До заяви необхідно підкласти витяг права власності об’єкта, схему благоустрою, договір на вивезення сміття. Строк дії документів – з 1 квітня по 1 жовтня поточного року. По закінченню строку дії дозвільних документів конструкція повинна бути демонтована.
  • Зовнішня сезонна торгівля торгівля квасом і морозивом. Для того щоб отримати дозвіл, потрібно звернутися із заявою до міськради. До заяви необхідно додати схему благоустрою та договір на вивезення сміття. Об’єкти розміщуються на місцях і територіях, затверджених виконкомом (без нанесення шкоди зеленим зонам).
    Строк дії документів – з 1 квітня по 1 жовтня. По закінченню строку дії дозвільних документів об’єкти сезонної торгівлі мають бути прибрані.
  • Парковка. Для того, аби отримати дозвільні документи на оформлення місць для парковок біля своїх об’єктів, власнику потрібно звернутися із заявою до комунального підприємства “Сервіс-Центр”, розробити схему організації дорожнього руху, узгодити її з головним управлінням патрульної поліції, з управлінням транспорту і доріг міської ради та з Інспекцією. При формуванні парковки заборонено видаляти будь-які зелені насадження та дерева.

В Інспекції зазначають, що у квітні 2021 року було продовжено строк дії паспортів прив’язки 11 тимчасових споруд, які розташовані на території міста Херсона. Термін дії дозвільних документів – до 1 серпня цього року.

Керівниця Інспекції Олена Мазур підкреслює: “Такий невеликий строк дії пояснюється необхідністю розробки архетипу, згідно якого об’єкт буде приведено до належного естетичного та санітарного стану. Усього надійшло 60 заяв на продовження строку дії паспортів, продовжено документи тільки 11. Інші будуть демонтовані”.

Також вона додала, що дозвільних документів на встановлення нових тимчасових споруд останнім часом не видавали взагалі.

Вам також може сподобатися

5 червня у Херсоні на 1 годину перекриють рух транспорту
Відбулася публічна консультація щодо впровадження Програми розвитку велоінфраструктури в Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X