Де у Херсоні прибирали 18 вересня

Новини
👁 65

#Звітуємо

Вчора працівники КП “Парки Херсона” проводили низку робіт з благоустрою,  збирали та вивозили стихійне сміття, ТПВ, гілля, листя та скошену траву. Прибирали перші зелені та пішохідні зони, зупинки громадського транспорту. 

Також здійснювалися заходи із покосу зелених зон та садово-паркові роботи на вул. Дорофеєва, вул. Чорноморська 24-А, 58, 60, 62, Ливарна 18, Бериславське шосе 4. 

Було приведено територію до належного санітарного стану на наступних вулицях: Я. Мудрого, 47, Кузнецька, 2, 47, Суворова, 53, Качельна, 14, 40, Стрітенська, Полтавська, 67б, Весела, Корабельна площа, на розі вулиць Преображенського/Л.Толстого, П.Орлика/Ш.Алейхема, Качельна/Єврейська. 

До робіт було залучено 16 одиниць техніки та 120  працівників. Додатково для виконання робіт було долучено техніку міського дорожнього управління.

Нагадуємо, що для оперативного налагодження процесу надання якісних послуг з  вивезення ТПВ необхідне обов’язкове укладання договорів між ОСББ або власниками/користувачами житлових будинків приватної забудови та підприємствами-надавачами послуг!

Вам також може сподобатися

22 вересня відбудеться пресконференція Романа Мрочка
У Херсонській міській територіальній громаді змінили тривалість комендантської години

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X