Де продаватимуть ялинки у старостинських округах Дніпровського району Херсона

Новини
👁 281

До святкування новорічних та різдвяних свят відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.10.2021 №606 «Про організацію роботи об’єктів сезонної виносної торгівлі новорічними ялинками» на території міської територіальної громади визначено та затверджено додаткові місця для торгівлі новорічними ялинками у період з 15 грудня до 31 грудня щорічно.

Так, на території чотирьох старостинських округів Дніпровського району визначено додаткові місця для розміщення сезонної виносної торгівлі новорічними ялинками за наступними адресами:

смт. Зеленівка, вул. Першотравнева, 7 (поруч із кафе-магазином); смт. Зеленівка, вул. Б.Хмельницького (в районі будинку №3); с. Сонячне, вул. Центральна, 12 (поруч із магазином); с. Богданівка, вул. Українська, 30-А (поруч із магазином); с. Петрівка, вул. Садова, 34 (поруч із магазином); с. Садове, вул. Харченка, 60; с. Садове, вул. Харченка, 76-А; сел. Наддніпрянське, вул. О.О. Собка (біля будинку №3); с. Інженерне (майданчик біля кафе «Арка»); с. Молодіжне, вул. Мічуріна (кінцева зупинка маршруту № 25); смт. Антонівка, в районі площі В’ячеслава Чорновола; смт. Антонівка, на розі вулиць 1-го Травня та 25-ої Східної; смт. Антонівка, на розі вулиць Центральної та Дніпровської.

Більш детальну інформацію можна отримати у департаменті економіки та інвестицій міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, м. Херсон, тел./факс 49-15-30.

Вам також може сподобатися

27 листопада відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
Комишани прєдналися до “місячника благоустрою”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X