Чим живе Чорнобаївська громада

Новини
👁 445

За інформацією Чорнобаївської сільської ради, станом на 22 квітня нових руйнувань житлових будинків у селі Чорнобаївка немає.

Апарат Чорнобаївської сільської ради працює у штатному режимі, щодня. Сільською радою надається гуманітарна допомога мешканцям громади у вигляді продуктових наборів, товарів побуту та гігієни, ліків, а також дитяче харчування та памперси – для малюків.

У всіх населених пунктах Чорнобаївської сільської ради, крім Посад-Покровського старостинського округу, відділеннями Укрпошти видаються пенсії та соціальні виплати за березень. Банкомат у Чорнобаївці не працює у зв’язку з відсутністю готівки.

Чорнобаївська амбулаторія працює за графіком, щодня крім неділі з 8.30 до 14.00 години. У приміщенні амбулаторії працює аптека, є пункт продажу ліків та пункт видачі безкоштовних гуманітарних ліків. У Киселівській амбулаторії та адміністративному приміщенні сільської ради у Благодатному працюють пункти видачі ліків. Перевезення громадян за маршрутом Чорнобаївка – Херсон здійснюється щодня, згідно графіку.

За наявною інформацією, з початку війни, внаслідок бойових дій, в селі Чорнобаївка пошкоджено 197 житлових будинків, у селі Крутий Яр пошкоджень немає.

Детальна інформація щодо кількості та ступеню пошкоджених будинків у інших населених пунктах сільської ради відсутня.

За період з 17 березня по 21 квітня з сіл Благодатне, Киселівка, Клапая в напрямку до села Чорнобаївка виїхало 870 осіб.

Вам також може сподобатися

Безоплатні консультації для підприємців знову в Дія.Бізнес
У Херсоні триває робота над ліквідацією стихійної торгівлі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X