Чому сьогодні відслідкувати маршрутки за GPS трекерами було неможливо

НовиниНовини ОТГ
👁 934

Зранку, на своїх сторінках у соціальних мережах, херсонці скаржилися на малу кількість маршруток, що сьогодні курсували містом.

Начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун пояснює, що кількість громадського транспорту, який курсував сьогодні зранку містом складає 314 одиниць. Серед них – 38 комунальні автобуси. Стабільно кожного дня на свої маршрути виходить 40 тролейбусів. Для порівняння, 5 жовтня на маршрутах міста було задіяно 300 одиниць транспорту.

«Проблема, про яку повідомляють мешканці Херсонської МТГ справді існувала, починаючи з 5-00 до 12-00 години дня, але стосувалася вона лише відображення GPS трекерів у програмі в мережі Інтернет», – додає вона.

У зазначений час 50% GPS трекерів не працювало, у зв’язку зі збоями в роботі постачальника послуг мобільного зв’язку Lifecell.

«Сьогодні в терміновому порядку проблему відображення GPS трекерів вирішено, а з постачальником послуг мобільного зв’язку домовились про унеможливлювання подібних ситуацій у подальшому», – зазначають на підприємстві «Відеокомпроект», що обслуговує GPS трекери громадського транспорту Херсона.

Вам також може сподобатися

Херсонська делегація взяла участь у міжнародній конференції
«Правду про теплопостачання» дізнавалися сьогодні у Херсоні під час освітнього престуру в рамках проєкту #ProТепло

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X