Черговий рейд Дніпровської служби у справах дітей відбувся за повідомленнями про насильство

НовиниСоціальна сфера
👁 123

Захист дітей від жорстокого поводження в сім’ї  є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить міждисциплінарний характер. У діяльність щодо попередження ,припинення насильства щодо дитини службою у справах дітей Дніпровської  районної у місті Херсоні ради, яка є координатором зусиль у цьому напрямку діяльності органу опіки та піклування, залучаються працівники правоохоронної системи, представники соціальної та педагогічної спільнот, співробітники сфери охорони здоров’я, громадськість.

         Реагуванням на повідомлення про насильницькі дії щодо дітей у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставина, які надійшли до служби у справах дітей з навчальних закладів, органів соціального захисту, патрульної поліції, громадян, 12 жовтня став рейд мобільної групи у складі спеціалістів Служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради, працівника ювенальної поліції до 7 родин, в яких виховуються 12 дітей  2006,2007, 2009, 2010, 2011,2012,2016,2019 і 2021 років народження, з метою обстеження умов проживання і отримання більш детальної інформації від дітей і дорослих про те, що викликало повідомлення.

         Крім складених актів обстеження умов проживання і профілактичних бесід з дорослими і дітьми, службою у справах дітей досягнуто домовленість з Центром соціальних служб і ювенальними поліцейськими про вжиття ними передбачених законодавством заходів щодо підтвердження або спростування фактів насилля над дітьми для планування подальших спільних дій. Як показує практика, з 70 повідомлень про насильство над дітьми, які надійшли до районної служби у справах дітей станом на 10.10.2021, фахівцями підтверджено факт насильства щодо 12 дітей. З сім’ями працюють спеціалісти.

Вам також може сподобатися

До відома суб’єктів підприємницької діяльності:
Карантинні обмеження «червоної» зони діятимуть на Херсонщині з 15 жовтня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X