Секретар Херсонської міськради Галина Лугова провела нараду зі старостами округів

НовиниСоціальна сфера
👁 455

Нарада, що відбулась під головуванням секретаря міськради Галини Лугової у п’ятницю, 13 серпня, стосувалася питань фінансового запезпечення округів. Старости округів, що входять до Херсонської міської територіальної громади, надали щотижневі звіти за проведену роботу та обговорили питання повноважень.
Заступник директора юридичного відділу Тетяна Жакун надала роз’яснення стосовно винесення на сесію міськради питання про утворення старостинських округів. Закон, підписаний президентом України Володимиром Зеленським, набув чинності, тож потрібно підготувати положення та винести його не сесію міської ради, дата якої запланована на 3 вересня.

Цього тижня, під час засідання виконкому, старости звернулися до міського голови стосовно перегляду їхнього бюджету, адже кожне село й селище увійшло до Херсонської міської територіальної громади зі своїм бюджетом і відповідно до того, якими були бюджети громад, певну їх частину просять направляти на підтримку цих територій. Кошти потрібні для мереж зовнішнього освітлення, благоустрою, ремонту доріг.

«Міський голова Ігор Колихаєв дав доручення департаменту фінансів, профільному заступнику Оксані Рукавішніковій провести аналіз бюджетів колишніх сільських та селищних рад, їхні видаткові й дохідні частини. З огляду на результати аналізу можна буде робити висновки – скільки коштів виділити на кожен старостинський округ, враховуючи його територію, кількість населення і бюджет. Зараз департамент фінансів займається вивченням цих питань, щоб до 1 вересня надати обґрунтовану інформацію міському голові», – пояснює секретар міськради Галина Лугова.

Старости округів ХМТГ підпорядковуються секретарю Херсонської міської ради Галині Луговій. Секретар міськради вирішує поточні питання, які доносять до неї старости, дає їм низку завдань. Про виконання цих завдянь старости звітують на щотижневій нараді. За потреби Галина Лугова запрошує представників виконавчих органів влади, які допоможуть у вирішенні тих чи інших питань. Наступна нарада зі старостами округів відбудеться 20 серпня.

Вам також може сподобатися

У Херсоні працюють над створенням стратегії розвитку освіти в умовах реформування
Сьогодні КП «Херсонміськсвітло» відновлювало зовнішнє освітлення на Миколаївському шосе

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X