Через заборгованість за водопостачання адресати можуть залишитися без води

НовиниСоціальна сфера
👁 380

У МКП «ВУВКГ м. Херсона» тривають заходи по боротьбі із заборгованістю населення за отримані послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Одним з вимушених шляхів є відключення надання послуги відповідно до діючого законодавства.

Як правило, після активних дій підприємства боржники знаходять кошти на сплату боргу, додатково сплачуючи ще й за відновлення послуг. Так, 21.09.2021, бригадою відділу по роботі з боржниками було виконане планове обстеження домоволодіння споживачів приватного сектору, яким раніше було припинено послугу централізованого водопостачання у зв’язку із заборгованістю. Під час обстеження було виявлено самовільне підключення споживачами до міських мереж водопостачання та виконане повторне відключення послуг за адресами м. Херсона: вул. 32 Східна,19, вул. 32 Східна, 30, вул. 28 Східна, 25.Додатково інформуємо, що фахівцями МКП «ВУВКГ м. Херсона» обстеження раніше відключених від водопостачання домоволодінь з подальшим відключенням послуги в разі виявлення самовільного підключення виконуються щоденно.

Шановні споживачі, МКП «ВУВКГ м. Херсона» стоїть на захисті не тільки власних інтересів, а й інтересів усіх добросовісних споживачів. Послугу повинні отримувати лише ті споживачі, які справно за неї платять. Якщо Ви опинились у скрутному становищі і не маєте можливості сплатити суму боргу в повному обсязі – запрошуємо на укладання договору на поетапне погашення заборгованості. Наші фахівці завжди готові допомогти та проконсультувати з цього питання.З питань погашення заборгованості звертайтесь до Херсонського Водоканалу: м. Херсон пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9, каб. № 2, або за тел. (0552) 42-01-29, моб. (050) 313-71-36.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулась лекція щодо протидії стріт-харасменту
На території Херсонського Водоканалу стартували екскурсії для школярів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X