Боротьба за перехідний Кубок Дніпровської районної ради завершилася: переможців визначено

НовиниНовини ОТГ
👁 164

З останнім свистком судді на зеленому полі стадіону «Майстер-С» завершився фінал 16-го футбольного турніру «Шкіряний м’яч – 2021», присвячений 243-й річниці заснування Херсона.

У справжніх футбольних баталіях за перехідний Кубок Дніпровської районної у місті Херсоні ради, які тривали на стадіонах «Старт» і «Майстер – С» протягом 4-ох днів, взяли участь більше 150 школярів 7-8-х класів закладів середньої освіти Дніпровського району.

Перехідний Кубок і «золото» турніру  у двобої з командою НВК № 48 виборола команда ЗОШ № 38 (смт. Зеленівка) на чолі з капітаном, наймолодшим гравцем турніру, учнем п’ятого класу Максимом НЕПОМЯЩИМ. Друге місце і срібні медалі у НВК № 48, третє місце і «бронза» – ЗОШ № 52, четверте  місце  і Диплом учасника фінальних змагань у команди ЗОШ № 53. Визначені кращі гравці фіналу – статуетки і Дипломи : «Кращий нападник» отримав Іван ДЕРКАЧ, ЗОШ №38, «Кращий захисник» – Нікіта ЗЯБЛОВ , ЗОШ № 52, «Кращий воротар» – Олександр КАРАВАЦЬКИЙ , НВК № 48.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради вітає переможців і всіх учасників ігор 16-ого турніру «Шкіряний м’яч-2021» і висловлює слова вдячності всім, хто долучився до його проведення!

Вам також може сподобатися

КП «Гарантія» висадило 150 хризантем
Запорука безперебійної роботи Херсонського Водоканалу – вчасна сплата споживачами за послуги водоспоживання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X