Богданівка святкує День Незалежності України

НовиниНовини ОТГ
👁 569

У клубі с. Богданівка відбувся святковий концерт “Україно, рідний край”, присвячений до Дня Незалежності України.

У святковому заході взяли участь хореографічний колектив «Dancing stars», ансамблю «Черемшина», драматичний гурток «Краплинки», дитячий театральний колектив «Краплинки». Крім цього на свято завітали гості: головний спеціаліст управління культури Марина Друзьякіна, та староста Зеленівського округу Олексій Уманський.

По завершенню святкового концерту, за активну участь в культурно-мистецькому житті громади та вагомий внесок у підготовку, проведення масових заходів та з нагоди 30-ї річниці незалежності України почесними грамотами та подяками було нагороджено: ансамбль народної пісні «Черемшина», хореографічний колектив «Dancing stars», дитячий театральний колектив «Краплинки» та вручена подяка народній майстрині, учасниці художньої самодіяльності Галині Намазовій.

Необхідно зазначити, що в селі Богданівці, Намазові – є династією, які присвячують себе культурі. Адже в будинку культури працюють мати і дві доньки, які є керівниками творчих колективів, а їх діти там співають та танцюють. Тож наразі, вони можуть сімейним ансамблем зробити цілий концерт, бо однією справою зайняті аж три покоління.

Заохочуючи до нових звершень, староста Зеленівського округу Олексій Уманський, від імені міського голови Ігоря Колихаєва привітав всіх присутніх з річницею незалежності держави та передав подарунок для присутніх на святі дітей – солодощі. Крім цього, за сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці Незалежності, від старости також отримали подяки найактивніші мешканці села Богданівка та ветерана АТО.

Не залишили хазяйновиті богданівці без подарунків і військову частину в селищі Раденськ.  Матері, сини яких служили в АТО, до військової частини передали запашний домашній коровай.  23 серпня на День Державного Прапора, артисти театру разом з Управлінням культури, які організовують в частині святковий захід, і передадуть цю частинку дому морським піхотинцям.

Вам також може сподобатися

У Петрівці святковим концертом «Моя Україно – єдина та вільна» відзначили День Незалежності України
Херсонська міська територіальна громада відзначає День незалежності. У Приозерному відбулися святкові заходи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X