Про нагальне

Блог Колихаєва
👁 131

Не сумнівайтеся, я бачу всі публікації, в яких ви мене відзначаєте, і повідомлення, які надсилаєте. Якщо я не відповідаю, це не означає, що ваш меседж пропав. У цей момент я можу бути за кермом, або вести нараду, або бути на переговорах. Але більшість ваших повідомлень я тут же перенаправляю заступникам, помічникам або начальникам відповідних управлінь. Але хочу вас попросити. Давайте домовимося і организуємося: відтепер ви пишете мені і записуєтеся на прийом лише в тому випадку, якщо вже спробували вирішити своє питання з профільним заступником. Тепер ви починаєте своє повідомлення зі слів: бу(в/ла) на прийомі у вашого заступника (прізвище). Питання не вирішилося, втрутьтеся – далі суть питання. І ось тоді я буду розуміти, що почну рішення проблеми не з нуля. Чим швидше ми цьому навчимося, тим швидше будуть вирішуватися питання.

Протягом багатьох місяців йде робота, яка вас дратує своєю нібито повільністю, вам здається, що нічого не відбувається. Це не так. Якщо в минулому ми з вами десь пішли не тим шляхом, треба повернутися до початку і знайти помилку. Інакше немає сенсу городити на хиткому фундаменті.

Ось і ми зараз піднімаємо тонни документів за багато років, ще раз перевіряємо кожну цифру і вибудовуємо роботу системи по-іншому. На дешевому популізмі далеко не заїдеш, і ми вже бачили як це працює – до сих пір розгрібаємо.

Вас дратують «старі обличчя» на колишніх посадах? Краще поспівчувайте ім. Повірте, «жирні» часи для багатьох закінчилися, тепер вони працюють попереду інших. Чому не звільняю, питаєте? Але якщо я їх відпущу, хто відповість за минулі подвиги? Поки вони працюють, то знаходяться під моїм і вашим контролем. Про це краще подумайте.

Що стосується ремонту в міськвиконкомі. Я його закінчу в будь-якому випадку. Коли я увійшов до цієї будівлі, мене вразило: як можна настільки не поважати себе та містян, щоб адміністративна будівля – обличчя міста – перетворити на таке. Я поважаю і себе, і кожного, хто переступає поріг будинку на Ушакова, 37. І я буду приймати вас в гідних умовах – як і належить. Чому ремонт за бюджетні кошти? Тому що: а) за свій рахунок не можна; б) я і співробітники апарату міськвиконкому такі ж платники податків, як і всі; в) ми ці гроші заробимо – обіцяю.

І наостанок про хороше. Навели порядок на набережній. Ідіть гуляти туди, поки там ще чисто і знову НЕ насмітили. До речі, як ви чините, коли на ваших очах хтось смітить або ламає міське майно?

Вам також може сподобатися

Олександр Лук’яненко взяв участь у роботі Громадської ради
У Херсоні відзначать роковини Чорнобильської катастрофи: план заходів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X