Про ДФРР

Блог Колихаєва
👁 443

Вчора терміново виїхав до Києва. З’явилася інформація, що перелік проєктів регіонального розвитку від нашої області, Херсонського району і безпосередньо міста може залишитися бюджетним комітетом Верховної Ради непоміченим або взагалі канути в Лету. А там і будівництво Центру надання адміністративних послуг в Новій Каховці загальної вартістю 26 812 000 грн, і будівництво дитсадка в Херсоні – 31 737 000 грн, стадіону в Чорнобаївці – 25 926 000 грн, гроші на комплекс із сортування побутових відходів в Бериславі – 26 458 000 грн, реконструкція тренувального поля стадіону «Кристал» в Херсоні, установка світлосигнальної системи для нашого аеропорту і багато чого іншого. На ці проекти держава згідна виділити нам додатково 147 553 000 грн! Чи можемо ми собі дозволити втратити ці гроші?

І нехай я де-факто вже не є народним депутатом України, але де-юре ще можу використовувати своє право відстоювати інтереси Херсонщини в Києві. Дякую колегам з ВР, які почули, підтримали і не залишили наш регіон ні з чим. Щира подяка за сприяння і розуміння.

Тепер будемо стежити за тим, щоб всі херсонські проєкти, за які проголосувала бюджетна комісія ВР, рівно в такому ж вигляді потрапили і на підпис до Кабміну. Цей невеликий бій за свої гроші ДФРР по місту і області ми вчора виграли. Далі – більше.

Вам також може сподобатися

Я ненавиджу політику, яка вимагає від мене толерантності
Від щирого серця вітаємо вас із Різдвом Христовим.

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X