Не можна бути кимось наполовину…

Блог Колихаєва
👁 436

Не можна бути кимось наполовину: трохи патріотом, точково вихованим, місцями правдивим. Ти – або людина, чи ні.
Не нам з вами судити, хто з нас гідний громадянин або більше зробив для своєї країни. Про це скажуть наші нащадки. І оцінять нас не з розмов, а за станом міста, який ми їм залишимо в спадок.

Нічого, крім відрази, не викликають сьогодні спроби деяких провокаторів навісити на мене «сепаратистські» висловлювання. Сором і ганьба тим, хто це робить. Щоб було зрозуміло, то Росія піддала мене та інших нардепів санкціям за те, що ми виступали на користь визнання її агресором. І я дійсно так вважаю, а не тому що тепер це – пропуск до владу. Мені плювати на владу, я за справедливість. Доки гинуть наші люди, про жодні хороші відносини мова не може йти. І про жодну торгівлю між країнами – в першу чергу! Ми з командою народних депутатів свого часу розрахували: Україні можна обходитися без покупки ресурсів у Росії. Але нас ніхто не послухав, бо на кону – велика політика.

Ніколи не виправдовувався і тепер не буду. Вважайте, що хочете. Але відповідальність за убите «патріотами» місто взяв на себе я, а не ті, хто зараз голосніше за інших верещить «тримайте сепара!». Ви для кого картинку робите, роздуваючи чиїсь вигадки, для кого стараєтеся? Чи не для тих, бува, кого особисто я вважаю агресорами?..

Думайте, що говорите і пишете. Тому що кожне ваше слово – історія нової України. Я хочу бачити свою країну успішною та економічно незалежною, тому завжди кажу про економіку процесів. А що на язиці (крім теми мови) у тих, хто тільки розгойдує мирний Херсон?..

Чому з’явилися всі ці неприємні публікації в ЗМІ? Тому що я не даю красти. І колишнім схемами ходу не даю. Ніякий тиск через пресу мене не зупинить. За мною – команда людей, довіра яких для мене – важливіше важливого. За кожного зі своєї команди я буду боротися до останнього, а вони, я вірю, – за мене. І внести розкол в наші ряди не вийде, тому що НАМ, на відміну від деяких «патріотів», ТУТ ЖИТИ.

Вам також може сподобатися

Ситуація з covid-19 в Херсоні погіршилася
Ігор Колихаєв: “Ми зможемо дати точку росту, щоб наші гості одразу бачили гарне місто”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X