Я ненавиджу політику, яка вимагає від мене толерантності

Блог Колихаєва
👁 573

Якщо чесно – все одно, яку реакцію викличуть мої слова.

Я ненавиджу політику, яка вимагає від мене толерантності. Я прийшов сюди, щоб підняти економіку міста. Але змушений зараз заносити хвости депутатам, чиновникам, громадським працівникам, активістам… всім, кому здається, що я не маю рації, а всі інші знають краще, як зробити місто успішним.

Те, що сталося сьогодні перед будівлею міськвиконкому, називається чим завгодно, але тільки не конструктивом. У жодному зі своїх звернень я ані словом, ані справою не зазіхнув на гроші городян. Ніколи не говорив про те, що ринки будуть закриватися. Я завжди наполягав і зараз повторю: в цьому місті буде ТІЛЬКИ ОФІЦІЙНА торгівля, і всі будуть платити податки в бюджет! Крапка. Іншого тут не буде!

До відома, коли мені починають погрожувати, грозитися перекривати дороги, шкодити місту і т.д., у мене це викликає прямо протилежну реакцію від очікуваної. Я чітко знав, що почнеться після того, як ми почнемо зносити нелегальні кіоски (а ми вже почали це робити). Прекрасно усвідомлював, який кіпіш розгорнеться навколо теми впорядкування ринкових місць. Я служив на флоті, а там швидко вчать порядку. І в Херсоні він буде.

Шановні працівники ринків, власники бутиків і підприємці! Це наше СПІЛЬНЕ місто. І в Херсоні має бути зручно жити ВСІМ. Не можна одним заробляти за рахунок інших. Всі ці роки всі ми успішно захаращували своє місто, завдяки чому перебуваємо на останньому місці всіх рейтингів і соромимося привозити сюди гостей. Ви ж теж зацікавлені в тому, аби Херсон жив і розвивався. Чи ні?

Всім, у кого порядок з документами і податками, – зелене світло на підприємницьку діяльність. У кого є проблеми, давайте обговоримо, як ви приведете все в належний стан і станете слухняними платниками податків. Це єдиний шлях розвитку міста. І так буде.

Вам також може сподобатися

Пепель Володимир Петрович
Про ДФРР

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X