Чужа біда мало кого цікавить, але все це рівно до тих пір, доки вона не постукає в наші двері

Блог Колихаєва
👁 783

Перечитав всі ваші обурення і навіть образи на тему тимчасового локдауна. Розумію ваші почуття, тому не заважав. А тепер послухайте мене.

П’ять днів локдауна ВИРІШАТЬ ситуацію. Якщо ви не знайомі з людьми, які після одужання від ковіду тепер довічно підпорядковані медикам, то це не означає, що такої хвороби не існує. Якщо до ваших родин – слава Богу! – не дійшла пандемія, то це не говорить про те, що такої проблеми немає! Просто дякуйте свієму імунітетові і живіть щасливо. За два вихідних дня в Херсоні заразилися вірусом понад 400 осіб! І це тільки офіційна статистика. Ці люди їздили в транспорті, передавали вам гроші на ринку або в маршрутці, контактували з десятком ваших знайомих, більшість з яких так само, як і добра частина нашого населення, нехтують засобами захисту від вірусу. За п’ять днів можна побачити динаміку. Якщо дотримуватися рекомендацій.

Особисто я вживаю всих заходів для того, щоб якомога довше залишатися в лавах здорових людей. Тому всі домисли щодо «чому мер всюди без маски» залиште при собі. Фото – це тільки фото.

Що стосується вашого бойкоту на ринках. Ви можете ігнорувати наші рекомендації, зневажати контроль з боку поліції, і взагалі робити вигляд, ніби нічого не відбувається. Але зрозумійте головне – це ВАША зона відповідальності. Після ринків, магазинів, зустрічей, поїздок ви йдете додому і цілуєте своїх дітей, близьких. Так кого в першу чергу повинно турбувати здоров’я ваших рідних? Мене або все-таки вас? Вам все одно? – не питання. Це ВАШЕ життя.

Про гроші. Виплати підприємці отримують тільки в червоній зоні. Хочете в червону зону? Але вона тягне за собою комендантську годину, яку збираються зараз ввести в багатьох регіонах України. Впевнені, що ми готові до цього? Ви питаєте, звідки вам брати гроші, якщо закриють ринки та посилять обмеження. Напевно, це правильне питання. А ви не хочете запитати, де мені брати гроші на всі потреби міста, коли все зупиняється, чахне та загасає? Мені з яких грошей накажете робити дороги, розгрібати спадщину з ліфтами, добудовувати дитячий садок на Житлоселищі, облагороджувати парки, купувати вбиральну техніку і т.д.? У вас проблеми – знаю, але ваші проблеми – це тепер і мої проблеми! Тому я в першу чергу завжди думаю про наслідки. І, повірте, жодна наша з вами проблема не вартує втраченого людського життя.

Сьогодні поруч з нами гинуть люди, а ми не повинні вживати ніяких заходів? Страшно, що чужа біда мало кого цікавить. Але все це рівно до тих пір, доки вона не постукає в наші двері.

Вам також може сподобатися

15 квітня – позачергове засідання виконкому міськради
Ситуація з covid-19 в Херсоні погіршилася

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X