Більше не “народний”

Блог Колихаєва
👁 663

З сьогоднішнього вечора я більше не народний депутат. Відчуття змішані.

З одного боку я сам прийняв це рішення і не шкодую про нього – служити рідному місту для мене важливіше. Але з іншого боку – вкладено багато сил і енергії, виконано величезну роботу як під куполом ВР, так і за його межами. Навіть в тих непростих умовах, коли ти далеко не перша скрипка в чужому оркестрі, мені не соромно за мої півтора року роботи в Раді. І ті, хто заперечують мою корисність в цьому статусі, просто скажено необ’єктивні і, просто кажучи, не в темі.

Дякую народним депутатам IX скликання за співпрацю і підтримку. Радий кожному знайомству і продовженню наших відносин. Всім вам – плідної роботи в подальшому для виборців, які в вас вірять, і ОБОВ’ЯЗКОВО чекаємо сприяння Херсону! 😉

Виборцям 184 округу не зневірятися, я з вами, як і раніше, НТЖ – це ваша партія, на яку ви завжди можете розраховувати. Ми довели це не раз, і будемо допомагати цілком далі. Упевнений, що депутат нашої партії, якому ви, як і мені, довірите свої голоси, успішно продовжить розпочату нами справу, адже немає нічого гіршого, ніж діло, не доведене до логічного завершення! У цьому в мене сумнівів немає.

Ми йдемо далі. Без зупинок і нарощуючи темп. Як би не мінялися обставини, одне залишається незмінним: робимо все по совісті, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!

Вам також може сподобатися

Кондратенко Максим Геннадійович
Ігор Колихаєв: Прибирання міста – наш пріоритет

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X