Благодійники зі всього світу допомагатимуть громадам, що постраждали від військових дій агресора

Новини
👁 221

Мережа захисту національних інтересів «ANTS» разом з партнером #ICUV (Міжнародний центр української перемоги) організували поїздку до Нідерландів для очільників припортових міст Маріуполя, Миколаєва і Херсона, які постраждали від російської агресії.

Зокрема, під час поїздки українська делегація відвідала Гаазький гуманітарний центр, де зібралися десятки представників благодійних фондів та благодійних громадських організацій зі всього світу, які зараз тісно співпрацюють зі всіма територіями, що постраждали під час військової агресії росії.

Захід відбувся під керівництвом Жоель ван ден Берга – Радника з питань політики з міжнародних справ Муніципалітету Гааги. Зокрема були присутні представники організацій HALO Trust, OpenDoorUkraine, Корпус милосердя, Європейська мережа міських знань, Міжнародна оповіщення, КУНО тощо.

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова підкреслила: «Завдяки наданню такої потужної підтримки Україна тримається, тому що низка усіх заходів, що пов’язані із благодійними фондами, безпосередньо з волонтерським рухом, зараз допомагають всім українцям, які постраждали під час військової агресії триматися і відчувати надійну підтримку з-за кордону».

Гуманітарна підтримка надається у вигляді продуктових наборів, одягу, спеціальних аптечок та ліків, пристроїв для готування їжі та обігріву: це буржуйки, генератори, спальники, зимове взуття, продукти тривалого зберігання та багато іншого.

Крім того, благодійники сприятимуть у постановці та зйомках документальних фільмів.

Під час спілкування присутні також обговорили подальшу співпрацю, обмінялися контактами з відповідальними особами за гуманітарний напрямок Херсона, Миколаєва та Маріуполя для постійного зв’язку та надання відповідної допомоги.

Вам також може сподобатися

ГО «Десяте Квітня» запрошує на засідання розмовного клубу “РІКА”
З міркувань безпеки представники ADRA будуть відсутні в супермаркетах мережі АТБ з 23 по 25 лютого

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X