Благодійний пробіг “Сильні духом” вперше відбувся у Херсоні

Новини
👁 104

“Сильні духом” – таку назву має проєкт, який сьогодні, 12 червня, реалізувався у Херсоні вперше.

Це спортивне свято, в якому взяли участь діти та молодь з інвалідністю, представники міської влади та громадськості. Учасники мали пробігти дистанцію у 400 м чи 1500 м на вибір. Через особливості здоров’я не всі могли бігти, тож дітям з інвалідністю допомагали містяни – долали обрану дистанцію замість них, підтримуючи дітей з інвалідністю у їхньому прагненні долати перешкоди. Аби взяти участь у благодійному пробігові херсонці попередньо записувалися у координаторів заходу, а в день проведення пробігу зробили благодійний внесок.

Благодійний пробіг «Сильні духом» має на меті популяризацію фізичної активності та здорового способу життя, а також збір коштів, які спрямують на підтримку дітей з інвалідністю.

«Сьогодні свято відбувається для тих, хто не байдужий до спорту, хто не байдужий до дітей, не байдужий до здорового способу життя. Сьогодні спортивна спільнота Херсонщини зібралася тут, на площі Свободи, тож друзі, прийміть найщиріші привітання від імені міського голови Ігоря Колихаєва, від імені депутатського корпусу Херсонської міської ради, від імені виконавчих органів влади. Сьогодні небайдужі наші представники всі тут, беруть участь у цьому чудовому заході. Захід обєднує сильних духом. І не дарма він так зветься, тому що самі сильні духом ось тут, попереду, показують дорослим приклад, якими треба бути сильними, якими треба бути мужніми, щоб досягти своєї мети. Мета цього заходу – підтримати сильних духом людей з обмеженими можливостями. Тому, давайте робити добру справу разом, тому що Херсонщина, це дім, який єднає людей з добрим серцем», – сказала на відкритті заходу секретар Херсонської міської ради Галина Лугова.

Голова херсонського обласного відділення національного олімпійського комітету України, головний суддя змагань Сергій Кірсанов прийшов не просто судити – в його руках був факел з Олімпійським вогнем:

«На шляху до Олімпійських ігор в Токіо ми впіймали вогонь, який символізує мир, дружбу і здоров’я. Мені хочеться закликати вас: будь ласка, займайтеся спортом і будьте здорові! Розпочинаємо естафету Олімпійського вогню!», – закликав Сергій Кірсанов і передав факел учасникам благодійного пробігу.

Своєю участю підтримували дітей та молодь з інвалідністю секретар міської ради  Галина Лугова, в.о. заступника Херсонського міського голови Сергій Циганок, начальник відділу економічного аналізу управління економічної політики Департаменту економіки та інвестицій Галина Лобода, начальник управління молоді та спорту Херсонської міської ради Олексій Заболотний, директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антон Єфанов, депутат від партії Ігоря Колихаєва НТЖ  Юрій Рожков, староста с. Степанівка Олександр Ярковий.

Завдяки акції зібрали 10 тис. 047 грн. для підтримки дітей з інвалідністю.

Захід відбувся за сприяння міського голови Ігоря Колихаєва, громадської організації “Херсонське обласне відділення ГО «Національний олімпійський комітет України», за підтримки Головного управління національної поліції у Херсонської області, спільно з громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «ВЕЛІД» та творчим дитячим колективом «Янголи Добра» навчально-виховного комплексу № 48.

Вам також може сподобатися

Нові автобуси будуть у Херсоні в понеділок, 14 червня
Заслужений тренер України Володимир Жураховський святкує 80-річчя

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X