Благодійний пробіг “Сильні духом” перенесли на 1 червня

Новини
👁 233

Благодійний пробіг на підтримку дітей з інвалідністю “Сильні духом” перенесли з 15 травня на 1 червня. Захід відбуватиметься у Херсоні.

Про це повідомив голова ГО “Всеукраїнська організація “Велід”, організатор благодійного пробігу Віктор Булка.

“Ми були вимушені перенести благодійний пробіг на підтримку дітей з інвалідністю у зв’язку із тим, що 15 травня проводитимуться безліч заходів з нагоди вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та відзначення Дня Європи у Херсоні. А благодійний пробіг ми вирішили провести у Міжнародний день захисту дітей – першого червня, тому, що всі діти різні, але рівні, у тому числі і діти з інвалідністю”, – відзначив Віктор Булка.

До участі у благодійному пробігу запрошують усіх херсонців, хто хоче підтримати дітей з інвалідністю.

Оскільки не всі діти з інвалідністю можуть взяти участь у забігу, кожен херсонець може пробігти разом з дитиною або замість неї. Будуть дві основні дистанції: 400 метрів та 1500.

Благодійний внесок для участі у марафоні – нефіксована сума, кожен херсонець вирішує сам, скільки може внести на підтримку дітей з інвалідністю.

“Ми хочемо залучити якомога більше людей. Гроші, що будуть зібрані під час благодійного пробігу, підуть винятково на потреби дітей з інвалідністю: реабілітацію, засоби гігієни, продукти, – кому що потрібно. Зібрана сума обов’язково буде озвучена публічно”, – відзначають організатори.

Вам також може сподобатися

Архітектурно-містобудівні конкурси
Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО триватиме протягом 6-18 травня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X