Нове авто для «Мангуста»

Новини
👁 161

Сьогодні, завдяки спільній роботі депутатів Херсонської міської ради та Фундації «Голландія – Україна», обласному благодійному фонду «Мангуст» було передано новий автомобіль.

«Мангуст» вже понад 20 років працює за соціально важливими програмами (профілактика ВІЛ, туберкульозу, гепатиту тощо) в Херсоні та Херсонській області. Придбаний автомобіль буде використовуватися для надання допомоги людям, що не можуть дістатися до медичних закладів, забезпечуватиме виїзд медперсоналу до домівок тощо.

«Це стало можливим завдяки Фундації «Голландія – Україна» (яка вже багато років допомагає Херсонщині), її керівнику Діку Нейсону, херсонці Ользі Декер, співпраці депутатів міськради та місцевого бізнесу з фондом «Мангуст», – розповів депутат Херсонської міської ради Юрій Рожков, який і передав ключі від семимісного автомобіля очільниці благодійного фонду Євгенії Лисак.

«Міський голова Ігор Колихаєв завжди звертається до депутатів, підприємців, благодійників щодо об’єднання зусиль задля добрих справ та налагодження  зв’язків із міжнародними фондами, адже лише всі разом ми зможемо зробити місто кращим та посприяти його розвитку»,-  зауважив Юрій Рожков.

Нагадаємо, що міський голова Ігор Колихаєв багато років поспіль підтримує низку благодійних проєктів та завжди просить херсонців, що здатні допомагати, не залишатися осторонь, а підтримувати наших містян, які потребують підмоги чи порятунку.

Вам також може сподобатися

Порядок оснащення будівель вузлами комерційного обліку: інформує Департамент міського господарства
22 січня у Херсоні відбудуться заходи вшанування захисників Донецького аеропорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X