Бюджетна комісія затвердила зміни до фінплану “Херсонелектротранс” на 2021 рік

Новини
👁 296

7 вересня відулось засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Комісія відпрацювала всі питання та всі звернення, які до неї надійшли від виконавчих органів влади та від мешканців міста.

Серед основних питань – члени комісії розглянули оновлений фінансовий план МКП “Херсонселектротранс” на 2021 рік. Підприємство планує збільшити доходи за рахунок підняття вартості проїзду у тролейбусах до 5 гривень, яке відбулось з 25 серпня.

– Ми розуміємо, що ми вже входимо в бюджетний процес наступного року, тому фінансовий план необхідно було розглянути та затвердити. Це потрібно для розуміння того, якого фінансування потребуватиме підприємство наступного року. Також під час засідання ми обговорили питання щодо впровадження на підприємстві валідації та системи контролю пасажиропотоку взагалі, ми це розглядали з точки зору фінансових зобов’язань влади перед перевізниками. Також ми сьогодні розглянули питання щодо підготовки бюджету громади на наступний рік. Тому під час наступних засідань комісії ми будемо заслуховувати розпорядників коштів щодо їхніх планів, бюджетних запитів і сформованих приорітетних напрямків на наступний рік. Це робиться для того, аби до розгляду безпосередньо самого бюджету-2022 у нас вже була підготовлена вся інформація, яку в оборобленому вигляді ми зможемо надати колегам з інших депутатських комісій, аби вони напрацювали власні пропозиції. І, врахувавши всі пропозиції, ми вже зможемо виносити проєкт бюджету на 2022 рік на розгляд у сесійній залі. – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Також під час засідання комісії розглянули звернення мешканців щодо роботи фельдшерсько-акушерського пункту (ФАП) у селищі Садово. Наразі цей населений пункт входить до складу Херсонської міської територіальної грромади. Члени комісії вирішили звернутись до управління капітального будівництва, аби воно сформувало кошторис для реалізації цього проєкту. Також планується звернення до лікарні Дніпровського району щодо можливості роботи там лікарів.

Вам також може сподобатися

9 вересня відбудеться засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради
У міськраді презентували систему GPS-моніторингу громадського транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X