Бюджетна комісія розглянула всі питання порядку денного сесії

Депутатська комісіяНовини
👁 149

Відбулось чергове засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Депутати розглянули всі питання, які виносяться на розгляд сесії 28 січня.

Серед них – проєкт рішення сесії міськради про призначення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Анатолія Хоменка. До сфери зазначеного заступника належатиме здійснення керівництва та координація роботи департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів, управління капітального будівництва, управління з питань державного архітектурно-будівного контролю.

Найбільше розглянули земельних питань. Серед яких виділення ділянок учасникам АТО/ООС, продовження або відмова у продовженні строків оренди земельних ділянок тощо.

Також депутати обговорили фінансові плани Херсонського водоканалу та муніципального футбольного клубу «Кристал». Щодо останнього у членів комісії виникли питання, тому, після отримання додаткової інформації, на наступному засіданні знову повернуться до затвердження фінансового плану клубу.

Заслухали депутати і звернення водоканалу щодо виділення коштів на ремонт колектора по вулиці Штурвальній. Члени комісії звернення підтримали.

Нагадаємо: 27 листопада в районі вул. Штурвальній сталася аварія на напірному каналізаційному трубопроводі. Через «свищ» у стінці сталевої труби під дією напору потік неочищених стоків залив розташовані поблизу трубопроводу 6 приватних житлових будинків. Під час сесії 3 грудня депутати проголосували за виділення коштів для виплати одноразової допомогу загальною сумою 3, 094 млн грн на придбання житла сім’ям, що постраждали внаслідок аварії на напірному каналізаційному трубопроводі по вул. Штурвальній. Допомогу отримали 6 родин.

– Ми рекомендували Департаменту фінансів врахувати ці видатки та винести їх на розгляд сесії у лютому. Бо тоді, можливо, ми будемо розподіляти вільні залишки, які перейшли з попереднього року. Окрім цього, нам потрібна більш конкретна інформація: кошторис, обсяг робіт, які потрібно провести тощо. – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Вам також може сподобатися

Херсонський “Кристал” зіграв перший контрольний матч у новому році
У міськраді презентували програму “Розумне місто”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X