Бюджетна комісія розглянула питання розвитку спорту в громаді

Депутатська комісіяНовини
👁 71

11 січня відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Депутати почали опрацьовувати питання, які розглядатимуть під час сесії 28 січня.

Серед них – проєкт “Про затвердження Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2026 роки”.

У рамках Програми планується облаштування спортивних майданчиків по всій території громади, підтримка муніципального футбольного клубу “Кристал”, гандбольного клубу “Дніпрянка” тощо.

У результаті виконання Програми очікується:

  • розвиток фізкультурно-спортивної галузі в місті Херсоні, із урахуванням змін у всіх сферах суспільного життя та ціннісних орієнтирів населення;
  • збереження та подальший розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
  • створення умов, які забезпечують цілеспрямовану рухову активність дітей та молоді, для подальшого формування у них прагнення щодо систематичних занять фізичною культурою і спортом;
  • збереження та розвиток мережі спортивних споруд;
  • проведення подальшої спортивно-масової роботи з населенням у рамках цієї Програми;
  • залучення дітей та молоді віком 6-23 років до регулярних занять фізичною культурою і спортом, створення умов для розвитку резервного спорту;
  • досягнення насичення спортивними спорудами у кількості і якості, що надасть змогу створити необхідні умови для залучення різних категорій мешканців Херсонської міської територіальної громади до занять фізичною культурою і спортом, які б давали можливість забезпечити на цих спорудах мінімальний обсяг рухової активності.

Серед заходів окремо прописаний розвиток спорту ветеранів та людей з особливими потребами, у тому числі планується зробити усю спортивну інфраструктуру доступною для людей з особливими потребами.

Також депутати розглянули фінансовий план муніципального футбольного клубу “Кристал”. Директору Володимиру Лебедю доручили надати на наступне засідання пропозиції щодо зміни штатного розкладу та умов оплати праці футболістів.

Вам також може сподобатися

Увага: через аварію змінено рух тролейбуса №12
Оновлене шкільне меню: як це виглядає на практиці

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X