Бюджетна комісія розглянула остаточний проєкт головного фінансового документу громади

Депутатська комісіяНовини
👁 140

Остаточний проєкт бюджету на 2022 рік розглянули під час чергового засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Надалі, з урахуванням обговорених пропозицій та зауважень, вже збалансований документ, буде винесений на розгляд інших депутатських комісій. Як було озвучено головою «бюджетної» комісії Андрієм Дмитрієвим – загальна сума доходів міського бюджету складає більше 3 мільярдів гривень.

При формуванні бюджету члени комісії врахували необхідність фінансування усіх галузей життєдіяльності міста не менше, ніж  у рамках призначень попереднього року. Проте, голова комісії відзначив, що фінансування не вистачає на всі проєкти, які є перспективними та потрібні Херсонській громаді, тому частину таких буде запропонована депутатському корпусу фінансувати за рахунок кредитування.

Під час засідання комісії також зазначено, що є додатковий тягар на бюджет – це різниця в тарифах, яку держава запропонувала профінансувати за рахунок міських громад. І хоча в Херсоні з’явився додатковий дефіцит до бюджету, завдяки злагодженій роботі, бюджет міста збалансований.

Крім цього, на засіданні комісії затверджено фінансовий план КП «Муніципальна варта» та представлено нового виконуючого обовязки керівника Іллю Чорнозуба. Депутати рекомендували керівнику підприємства відзвітувати перед «бюджетною» комісією за підсумком першого кварталу, аби в подальшому внести правки до фінансового плану.

Резюмував засідання голова комісії Андрій Дмитрієв.

Вам також може сподобатися

COVID-19 підтвердили ще у 41 херсонця
У Херсоні готують до зрізання аварійні дерева

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X