«Бюджетна» комісія розглянула 70 сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 223

На засіданні постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку відбувся попередній розгляд проєктів рішень, які пропонуються на розгляд пленарного засідання XІ сесії міської ради.

Зокрема, депутати погодили проєкт рішення «Про внесення змін до Програми містобудівної діяльності на території Херсонської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки», в якому йдеться про закладення коштів у 2022 році на топографічну зйомку на приєднаних територіях, а у 2023 році – на Комплексний план просторового розвитку МТГ.

Серед іншого Ольга Співакіна зауважила, що детальні плани допоможуть громаді далі рухатися у правовому полі та отримувати надходження до бюджету, а голова комісії Андрій Дмитрієв рекомендував (аби депутати могли глибше вичити це питання) головному архітектору міста Ігорю Юрчаку на наступну комісію надати на розгляд економічне обґрунтування та розрахунки, які запропоновані у Програмі.

Також депутати обговорили внесення змін до містобудівної документації – детального плану території Привокзальної площі. Члени комісії погодилися, що це надзвичайно важливо для міста. 

Іван Глухов зауважив, що на Привокзальній площі розміщена стела, що містить символи тоталітарного режиму і запропонував врахувати це під час реконструкції у майбутньому.

Було рекомендовано управлінню містобудування та архітектури дати експертні висновки щодо цієї споруди.

Загалом комісія розглянула 70 сесійних питань.

Також депутати погодили фінансовий план КП «Сервіс-опт» та почали попередній розгляд бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2022 рік, зокрема, детальне вивчення його дохідної частини.

Вам також може сподобатися

Хореографічний колектив «Акварель» переміг у фестивалі «Star Waves 2021»
Оперативна інформація стосовно теплопостачання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X