“Бюджетна” комісія проголосувала за передачу скверу “Каштан – сквер Єднання” на баланс відповідного КП

Новини
👁 581

30 квітня відбулось чергове засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку на якому розглядались питання, що пропонуються до порядку денного VII сесії міської ради та звернення, які надійшли на адресу комісії.

Багато уваги було приділено розгляду питань, що стосуються облаштування та благоустрою парків та скверів міста.

Так, на засіданні були присутні представники ініціативної групи мешканців 3 Таврійського мікрорайону, які звернулись щодо необхідності вирішення питання благоустрою території скверу «Каштан- сквер Єднання».

Членами комісії було одноголосно підтримано рішення щодо необхідності передачі на баланс КП «Парки Херсона» вищезазначеного скверу та початку робіт із його проєктування.

«Ми повинні створювати зони комфорту для мешканців нашого міста. Такі міста, як «Каштан- сквер Єднання» у Таврійському мікрорайоні може стати оазисом не тільки для людей, які мешкають поруч та для всього мікрорайону. Боротьба людей за сквер повинна мати логічне завершення та бути реалізованою на практиці», – зауважив Андрій Дмитрієв.

Також було надано доручення виконавчим органам стосовно початку визначення меж парку «Ювілейний» (Дубки) та надання йому статусу паркової зони. Адже таких дій від влади вже тривалий час чекають мешканці Північного та Таврійського мікрорайонів і це необхідно зробити в найкоротший термін.

Окрім того розглядалось питання щодо необхідності придбання техніки КП «Парки Херсона», що дасть можливість постійно та якісно прибирати територію парків міста.

Під час розгляду цього питання, депутатка Ольга Співакіна подякувала працівникам за якісне прибирання парків, а саме покіс парку Слави напередодні травневих свят.

«Я знаю особливості тієї місцевості, тому можу сказати, що ваші косарі справилися із поставленою задачею на відмінно», – зазначила депутатка.

Також було надано старт ще двом дуже важливим проєктам, а саме будівництву двох спортивних майданчиків: на території початкової школи Херсонської гімназії № 3 та Херсонської гімназії № 1.

Вам також може сподобатися

Підприємці виконують прохання Колихаєва «підсвітити» Херсон
Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про виконану за минулий тиждень роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X