“Бюджетна” комісія підтримала збільшення видатків на реконструкцію та закупівлю кисневих станцій

Новини
👁 298

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку розглядали доповнення до проєкту рішення про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік.

Зокрема, депутати підтримали збільшення видатків коштом субвенцій з обласного бюджету на здійснення безперебійного кисневого лікування пацієнтів з COVID-19 для КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім А і О. Тропіних» (на реконструкцію кисневої станції та кисневої мережі – 650 тис. грн) та КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша (на закупівлю кисневої станції – 4 800 тис. грн).

Погодили збільшення видатків (за рахунок перевиконання бюджету) на поточний ремонт дорожнього покриття в смт Антонівка, с. Садове, а також збільшення видатків на фінансову підтримку КП «Муніципальна варта».

Проголосували за фінансування (шляхом перерозподілу коштів) поточного ремонту електромереж зовнішнього освітлення у с. Садове, смт Зеленівка, с. Петрівка, с. Богданівка, сел. Сонячне тощо.

Зміни до бюджету були погоджені з урахуванням пропозицій комісії, окремих депутатів та виконавчих органів.

Окрім того, було розглянуто сесійні питання та погодили фінансовий план міського комунального підприємства «Вихор» на 2022 рік.

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі перевірили суб’єктів господарювання та виявили порушення
Корабельна районна рада інформує щодо стану заборгованості із заробітної плати

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X