Бюджетна комісія підтримала виділення коштів на утримання доріг і ремонт ліфтів

Новини
👁 298

13 липня відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Депутати розглянули запити на розподіл 84 мільйонів гривень. Саме на таку суму перевиконано надходження до бюджету Херсонської територіальної громади.

Члени комісії проголосували за  ініціативу підтримки органів Нацполіції, патрульної поліції, Нацгвардії та прикордонників. Також за виділення 1 мільйону гривень для закупівлі програмного забезпечення в рамках програми «Безпечне місто».

Окрім цього, депутати повернули 16,5 млн гривень для ремонту ліфтів у рамках програми, яка діє станом на сьогодні.

Жваве обговорення викликало питання реконструкції парків і скверів у Херсоні. Для розробки концепції реконструкції парку «Херсонська фортеця» пропонують виділити 700 тисяч гривень. І стільки ж для ландшафтного парку у мікрорайоні Таврійський. Концепція необхідна для того, аби парки стали комфортними для херсонців, щоб люди побачили – де там будуть знаходитись спортивні та ігрові майданчики, які заплановані зони відпочинку.

Додатково передбачили 17 мільйонів гривень для продовження ремонту дорожнього покриття та утримання доріг. Ще 8,5 млн гривень передбачили на закупівлю трьох машин-пилососів для прибирання вулиць. Це дозволить місту зекономити кошти, адже не доведеться наймати техніку.

– Членам комісії потрібно ще доопрацювати низку важливих питань і звернень. Бо наявних коштів у міста 84 мільйони, а бюджетних запитів на 209. Під час першого засідання ми підтримали ініціатив на 120 мільйонів. Тому комісія продовжить працювати 15 липня, адже потрібно відбалансувати бюджет.  – зазначив Андрій Дмитрієв.

Результати засідання комісії прокоментував її голова Андрій Дмитрієв:

Вам також може сподобатися

Які роботи виконує Херсонводоканал сьогодні
Які роботи виконувало КП “Херсонміськсвітло” 13 липня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X