Бюджетна комісія підтримала виділення коштів “Херсонелектротранс”

Депутатська комісіяНовини
👁 337

Члени постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку продовжують розгляд питань, які виносяться на сесію 25 лютого.

Так, депутати підтримали виділення поворотної грошової допомоги КП «Сервіс-Центр» на облаштування парковок. Там має з’явитись спеціальна розмітка та QR-коди.

Також до членів комісії звернувся директор МКП “Херсонелектротранс” Ігор Житченко. Уже в квітні підприємство має сплатити першу частину відсотків по кредиту ЄБРР, який місто отримало на закупівлю нових тролейбусів. Незважаючи на підвищення тарифу, підприємство не втигає до квітня закумулювати необхідну суму (мова йде про більше, ніж 3 мільйони гривень).

За словами Ігоря Житченка, друга сплата має відбутись вже у листопаді, сплатити потрібно буде вже більше 5 мільйонів гривень. Директор МКП “Херсонелектротранс” запевнив депутатів, що восени підприємство розрахується власними коштами.

Також депутати розглянули звіт щодо виконання у 2021 році Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей Херсонської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки та проєкт рішення про  внесення  змін  до  Програми  розвитку дорожнього господарства м. Херсона на 2020 – 2024 роки.

Окрім цього, члени комісії підтримали проєкти щодо озеленення громади та боротьби з амброзією.

Вам також може сподобатися

У Херсоні триває боротьба зі стихійною торгівлею
У Херсоні застосовуватимуть новітні технології прокладання комунікацій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X