Бюджетна комісія підтримала виділення ділянки під сміттєпереробний комплекс

Новини
👁 719

31 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Депутати продовжили розгляд запропонованих змін до бюджету.

Під час минулого засідання члени комісії підтримали ідею виділення 2 мільйонів гривень на програму «Соціального захисту», в рамках якої мешканцям ОСББ будуть компенсувати частину коштів за ремонт ліфтів, який вже відбувся. Під час засідання 31 серпня депутати збільшили фінансування зазначеної програми ще на 4 мільйони гривень.

– Додаткове питання, що пропонується розглянути під час пленарного засідання сесії, – виділення земельної ділянки для нашого спільного підприємства – сміттєпереробного комплексу. Ділянка знаходиться на території Комишанських очисних споруд. Члени комісії цю ініціативу підтримали. Ми рухаємось далі. Після виділення земельної ділянки ми почнемо розробляти проєкт і переходити безпосередньо до будівництва. – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Крім того, відбулась дискусія щодо розвитку професійно-технічних навчальних закладів (ПТУ) в міській громаді. Було запропоновано створити окрему робочу групу, яка вивчить це питання, та надасть рекомендації.

Також депутати завершили розгляд питань, які планують винести на розгляд сесії, що відбудеться 3 вересня.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі Херсона тривають заходи з підготовки до опалювального сезону
У Херсоні відбулась зустріч польського консула Павла Недведєцького та секретаря міськради Галини Лугової

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X