Бюджетна комісія підтримала фінансові плани трьох херсонських лікарень

Депутатська комісіяНовини
👁 564

21 лютого відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Депутати заслухали фінансові плани на 2022 рік трьох лікарень Херсона. А саме: КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського”, КНП “Херсонська міська клінічна Лікарня ім. А. і О. Тропіних” та КНП «Херсонська міська клінічна лікарня  ім. Є.Є. Карабелеша».

В усіх зазначених медичних закладах, починаючи з січня цього року, лікарі та медперонал отримують заробітну плату у тому розмірі, який передбачений постановою Кабінету міністрів.

Члени комісії підтримали усі три фінплани, далі їх розглядатимуть на виконкомі.

Окрім цього, депутати спільно з керівництвом лікарень обговорили заплановану реорганізацію – за ініціативи МОЗ, із 1 липня 2022 року буде розділено надання медичної допомоги на первинному рівні, яка не може бути поєднана із закладами охорони здоров’я, що надають стаціонарну медичну допомогу. Тобто поліклініки стануть відокремленими від лікарень.

Присутні наголосили на необхідності розробки відповідної дорожньої карти, аби процес відбувався поступово та херсонські медзаклади вклались у відведені терміни.

Також члени комісії завершили розгляд запропонованих змін до бюджету громади, серед яких передбачення коштів на підтримку тероборони, озеленення міста тощо.

Вам також може сподобатися

У лікарні ім. А. і О. Тропіних кисневу підтримку отримує 98 осіб
У херсонських закладах освіти проводять навчання з цивільного захисту за допомогою гри-квесту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X