Більше 100 мешканців Антонівки сьогодні евакуювали до Херсона

Новини
👁 943

Понад 100 людей двома автобусами сьогодні, 27 лютого, евакуювали до Херсона з Антонівки. Щоб вивести людей з-під обстрілів, в.о. заступника міського голови Сергій Циганок та депутат Херсонської міської ради Тігран Мкртчян пройшли пішки до мосту, тримаючи у руках білий прапор з червоним хрестом на полотнищі. За ними їхали автобуси. Окупанти дали можливість забрати людей. Переважно, це були жінки з дітьми, люди поважного віку. Багато чоловіків проводжали свої родини й поверталися до домівок.

Частину людей відвезли до навчальних закладів, в яких організували можливість тимчасового перебування, частина – вирішила зупинитися у друзів та родичів. Для забезпечення евакуйованих продуктами харчування, водою, одягом та іншим необхідним, свої зусилля синхронізують районні у місті ради. Міська рада координує спільні дії.

Нагадаємо, перша гуманітарна місія з евакуації антонівців відбулась учора, 26 лютого. Людей відвезли трьома автобусами до Херсона, розселили у трьох навчальних закладах, забезпечили усім необхідним для їхнього перебування. Дякуємо херсонцям за готовність відгукнутися й допомогти тим, хто цього потребує!

Вам також може сподобатися

У Херсонському районі під час ворожих обстрілів постраждало 93 людини, серед них шестеро дітей
У Дніпровському районі без світла поки залишаються Антонівка, Інженерне та Молодіжне

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X