Бібліотеки готові до втілення пізнавальних та смачних проєктів

Новини
👁 136

У Херсонській центральній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася зустріч директора ЦБС Галини Нежинської та головного спеціаліста сектору програм та проєктів управління культури Катерини Пономаренко з громадським активістом Миколою Кошелюком та PR-менеджером фотоклубу «Свіжий погляд» Тетяною Скляренко.

Серед іншого розглянули співпрацю в рамках проєкту «Дороги смаку та вина Херсонщини», який спрямований на збереження та поширення нематеріальної культурної спадщини Півдня України. Зокрема, Микола Кошелюк розповів про цікаві проєкти Центрального ринку, в яких могли б взяти участь бібліотеки. Серед них «Поезія амбіент медіа» (тобто на незвичайних носіях), «Українська класична опера та фольклор посеред ринку», «Бенксі не приїде» та «CAT vs FISH» (маркет-арт), «SWEET Таврії» (Солодощі Таврії), «Атлас смаку Херсонщини-Таврії».

Обговорли також можливу співпрацю централізованої бібліотечної системи з фотоклубом «Свіжий погляд». Його піар-менеджер Тетяна Скляренко розповіла про діяльність клубу, чисельні фотовиставки (у томі числі закордонних митців) та можливість проводити навчання фотосправі для дітей та підлітків.

Результатом зустрічі стануть нові заходи.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал здійснює роботи
У Херсоні захворіло на COVID-19 ще 27 людей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X