БФ «Помагаєм» провів для херсонських дітей свято

Новини
👁 19

Діти залишаються дітьми, навіть коли через російську агресію їх дитинство не таке безтурботне. Малеча по-своєму сприймає війну та по-своєму розуміє, що відбувається навколо, але при цьому продовжує радіти кожному дню.

Херсонські дітки навчились розважатися, сміятися й гратися в укриттях. Жителі міста  пристосовувалися до цих жорстоких реалій. Але сміх зцілює й творить дива!

БФ “Помагаєм” (м. Дніпро) подарували дітям та їх батькам позитивні емоції, солодощі та іграшки, атмосферу радості і гумору – те, що сьогодні дітям вкрай необхідно. 

Дитячі посмішки, очі, сповнені здивування та радості,  нагадують, що наше життя має безліч кольорів, що можна бути щасливими тут і зараз, попри повітряні тривоги та обстріли.

Саме так, ми, дорослі, збережемо в дітях найголовніше – віру в перемогу світла над темрявою!💙💛

Херсонська міська військова адміністрація вдячна БФ “Помагаєм” (м. Дніпро), волонтерам БФ “Українська освітня фундація”, а також Херсонськім організаціям –  профспілці працівників фізичної культури та спорту Херсонської області і міського центру “З любов’ю до дітей” за посмішки більше 100 херсонських дітей та їхніх батьків.

Вам також може сподобатися

На маршрутах міста працюють 65 одиниць транспорту
210 років від дня народження Тараса Шевченка

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X