Безперебійну роботу соціального захисту в умовах воєнного стану координуватимуть Мінсоцполітики, НСССУ та ПФУ

Новини
👁 622

Міністерство соціальної політики разом з Національною соціальною сервісною службою та Пенсійним фондом України створили координаційний штаб для забезпечення стійкості та безперебійної роботи соціального захисту в умовах воєнного стану.

На першому засіданні координаційного штабу, на якому були присутні всі керівники вказаних органів, спланували порядок збору інформації про потреби переміщеного населення та наявні ресурси для задоволення цих потреб з департаментів соціального захисту місцевих державних адміністрацій, дії із залучення допомоги донорів, благодійних та громадських організацій, для забезпечення життєвих потреб переміщених осіб.

Також прийнято рішення про термінову переорієнтацію «гарячих ліній» Урядового контактного центру 15-45, 15-39, 15-47 на інформаційно-координаційну роботу щодо допомоги в переміщенні людей із небезпечних регіонів та забезпеченні життєвих потреб переміщених осіб. Це буде зроблено найближчим часом.

Напрацьовані альтернативні способи виплати пенсій та соціальних допомог на випадок збоїв у роботі тої чи іншої банківської установи, а також для переміщених осіб, які отримують пенсію через поштового оператора. Вони дозволять забезпечити безперебійність у здійсненні виплат пенсій та соціальних допомог.

Вам також може сподобатися

Між Херсоном та Миколаєвом обмежено рух потягів
Оперативна інформація про стан мереж

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X