Безпека дітей в Інтернеті. Поради батькам

НовиниСоціальна сфера
👁 236

Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготував корисні поради для батьків щодо перебування їхніх дітей у мережі.

Говоріть із дітьми про приватність. Розповідайте, яку інформацію про себе краще не публікувати (документи, дані кредитних карток, місцезнаходження і т.д).

 Налаштуйте приватний доступ до профілів, щоб контролювати, хто може бачити публікації дітей, хто може коментувати дописи тощо.

 Облаштуйте безпечне середовище для дітей із використанням технологій (перевірте, чи встановлені на комп’ютерах у школі та вдома антивірусні програми та чи оновлене ліцензійне програмне забезпечення).

 Встановлюйте складні паролі на телефони й комп’ютери та переконайтеся, що вони є на пристроях у дітей. І не забувайте про двофакторну аутентифікацію.

Якщо дитина має онлайн-друга та хоче зустрітися із ним/нею наживо, не дозволяйте йти на таку зустріч самостійно, адже люди не завжди можуть виявитися в реальному житті тими, ким видають себе у соцмережах.

 Говоріть із дітьми про їхню онлайн-активність. Цікавтеся тим, що вони роблять в інтернеті, із яких джерел отримують новини тощо.

 Важливо, щоб у дітей не виникало відчуття, що батьки їм не довіряють.

 Якщо діти користуються соціальними мережами, то потрібно знати, що їм має бути щонайменше 13 років для цього.

 Не забувайте про функцію батьківського контролю. За її допомогою ви можете фільтрувати контент та профілі, за якими слідкують діти.

Вам також може сподобатися

Сьогодні на маршрути міста виїхало 16 автобусів АТАМАН
Жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка людина, незалежно від віку та статі, – нагадує Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X