Безкоштовні пішохідні екскурсії містом до свят підготували херсонські гіди

НовиниСоціальна сфера
👁 791

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності  України Херсонське відділення у ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» підготували безкоштовні тематичні екскурсії містом. 24 серпня три ексклюзивних маршрути познайомлять з цікавими сторінками історії міста та відкриють його незвичайні таємниці.

Дивовижна мандрівку «Від Поштової до Ушакова» почнеться о 08:00 і триватиме дві години. Екскурсійна група порине в історію вулиці, навчиться користуватися сонячним годинником, відвідає територію Богоугодного закладу (що зберігся й досі), та дізнається, де раніше знаходилась пожежна частина, та де був нічний притулок, в якому ночував письменник Олександр Грін

Гід: Світлана Пономаренко. Контактний телефон: +38 (066) 3033971

О 10:00 розпочнеться авторська пішохідна екскурсія «Магніт «Давній Херсон». Ця екскурсія — дивовижна можливість відчути атмосферу старого міста, переміститися у минуле на декілька століть тому, дізнатися більше про відомих особистостей, які  організовували успішну комерційну діяльність Північного Причорномор’я; побувати на першій вулиці Півдня України, ознайомитися з найдавнішою церквою Херсона й відкрити для себе ще більше історичних цікавинок.

Гід: Тетяна Стицко. Контактний телефон: +38 (066) 8229932

Екскурсія триватиме 2 години і одразу після неї, о 12:00 стартує інша авторська пішохідна екскурсія «Від храму до храму». Під час екскурсії можна ознайомитись з історіями двох вулиць міста, побачити  двох архітектурних близнюків й сім храмів, згадати про геніїв, героїв, аферистів, футуристів та почути історії їхніх родин, що оселились у Херсоні  понад 200 років тому.

Гід: Наталія Нижник. Контактний телефон: +38 (066) 8783235

Місце зустрічі: вул. Суворова, 1.

Просмотреть запись

Вам також може сподобатися

За вихідні COVID-19 підтвердили у 40 херсонців
«Херсонводоканал» просить мешканців ХБК зробити необхідний запас води

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X