Асоціація саперів пропонує скористатися онлайн-платформою для формування безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами!

Новини
👁 52

Асоціація саперів пропонує скористатися онлайн-платформою для формування безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами!

ГО «Асоціація саперів України» в рамках реалізації міжнародного проєкту розробила онлайн-платформу, якою можуть скористатися жителі громад, в яких через безпекову ситуацію не можна провести повноцінні навчання із попередження ризиків, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами.

Ця платформа була розроблена з метою підвищення безпеки в регіоні, що постраждав унаслідок руйнування Каховської дамби як нагальна потреба дистанційного інформування місцевого населення, а також для підняття рівня поінформованості жителів всієї України щодо ризиків, які стосуються мін та вибухонебезпечних предметів, і формування у населення навичок безпечної поведінки.

Асоціація пропонує використовувати цю платформу для підняття обізнаності жителів Херсонської області у поводженні з мінами та вибухонебезпечними предметами.

Вона розміщена на офіційному вебсайті Асоціації за наступним посиланням: https://uda-traininц.org.ua/cateцories/eore-course/

Вам також може сподобатися

Оголошення про з’ясування власника рекламного засобу, розташованого по проспекту Адмірала Сенявіна, 156, у районі кінцевої зупинки автобусного маршруту № 6
Які роботи виконувало Херсонміськсвітло 23 жовтня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X