Архітектурно-містобудівна рада рекомендувала винести на сесію внесення змін до Плану зонування Херсона

Новини

20 жовтня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів.

Члени ради розглянули проєкт містобудівної документації «Внесення змін до Плану зонування території м. Херсона з детальним планом території кварталу, обмеженого вулицями Молодіжною – Кременчуцькою – Кримською – Київською, в комплексі з містобудівними розрахунками», а також ескізний проєкт Придніпровського парку.

Так, зміни до Плану зонування вносяться відповідно рішення Херсонської міської ради від 18.06.2021 № 352 «Про містобудівну документацію «Внесення змін до Плану зонування території м. Херсон, території кварталу, обмеженого вулицями Молодіжною – Кременчуцькою – Кримською – Київською, в комплексі з містобудівними розрахунками» для уточнення функціонального призначення даної території, для розміщення житлової забудови.

Розробником проєкту виступає державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя».

За результатами розгляду цього питання члени ради вирішили погодити та винести на затвердження міської ради зазначений проєкт містобудівної документації.

Своєю чергою, ескізний проєкт концепції розвитку Придніпровського парку передбачає створення нового громадського простору, який включатиме зони рекреації та торгівлі, дитячі майданчики, скейт-парк, паркові зони тощо.

Після розгляду  та за результатами обговорення було рекомендувати розробнику доопрацювати ескізний проєкт урахуванням наданих пропозицый та та повторно надати до управління містобудування та архітектури департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради для винесення на розгляд засідання архітектурно-містобудівної ради.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі тривають заходи Місячнику з благоустрою
У Херсоні підтвердили ще 599 випадків COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X