«Архітектурна» комісія вимагає прискорити роботу з освітлення пішохідних переходів міста

Депутатська комісіяНовини
👁 244

Сьогодні депутати постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища розглядали профільні питання, сесійні та поспілкувалися з керівником  КП «Херсонміськсвітло» Олександром Ткачем.

Зокрема, депутатів цікавив стан реалізації міської програми щодо безпеки дорожнього руху, у рамках якої у місті планують освітлити пішохідні переходи потужними освітлювальними лампами.

Як зазначив керівник КП «Херсонміськсвітло» Олександр Ткач, до кінця року підприємство отримає світильники, після чого розпочнуть роботу щодо їхнього встановлення. На їхню закупівлю з міського бюджету виділено 450 тис.грн.

Загалом у місті налічується понад 60 пішохідних переходів, на яких, за інформацією Патрульної поліції, відбувається найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод, зокрема таких, у яких постраждалими є пішоходи.

Крім цього, йшлося про хід реконструкції зовнішнього освітлення вулиці Іллі Кулика.

КП «Херсонміськсвітло» інформує, що підрядна організація «Полтава-Паритет» розпочала роботи з реконструкції ще минулого тижня. У рамках реконструкції планують здійснити демонтаж старого кабелю, а також замінити старі натрієві лампи та сучасні, енергоефективні світлодіодні світильники, які мають значно більший термін експлуатації.

На думку комісії, питання відновлення зовнішнього освітлення у місті має соціальне значення, його вирішення депутати взяли під свій контроль.

Також депутати розглянули документацію щодо зміни містобудівних умов, заяви на продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами та питання тимчасових споруд.

Комісія рекомендувала винести на розгляд чергового засідання виконавчого комітету питання щодо подовження, терміном на 6 місяців, дії дозволів на розміщення 83-х тимчасових споруд. Більшість їхніх власників погодилися оновити зовнішній вигляд споруд з урахуванням прийнятого виконкомом типового зовнішнього архітектурного вигляду ТС.

Переглянути онлайн трансляцію засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища можливо за посиланням – https://cutt.ly/6Ycwpbo

Вам також може сподобатися

Сьогодні нагородили кращих волонтерів ветеранських організацій
З Днем місцевого самоврядування вітає колег очільник Херсона Ігор Колихаєв

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X