«Архітектурна» комісія розглядала технічну документацію ТС

Депутатська комісіяНовини
👁 210

13 липня депутати, які входять до складу постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища під головуванням Сергія Харченка зібралися, щоб обговорити профільні питання, звернення та питання, що планують винести на пленарне засідання сесії міської ради.

Серед розглянутого – питання надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Рішення комісією приймались з урахуванням дотримання вимог оформлення рекламних конструкцій в одному стилі.

Питання демонтажу  рекламних об’єктів, що самовільно встановлені, або їх власники не сплачують кошти за оренду винесуть на чергове засідання виконавчого комітету. Одним з таких об’єктів є світлодіодний рекламний банер, розміщений на балконі однієї з багатоповерхівок по вулиці Іллі Кулика.

Комісія продовжила роботу з розгляду технічної документації тимчасових споруд.

Дозволи на встановлення нових тимчасових споруд не надаватимуть. Таке рішення комісія прийняла у зв’язку із дією заборони, встановленої рішенням сесії міської ради від 11 грудня 2020 року № 11.

Як зазначив депутат міської ради Олександр Ложичев, мораторій діятиме до моменту розроблення та затвердження в установленому законом порядку Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території, що підпадає під юрисдикцію Херсонської міської ради.

Окрім того, члени комісії розглянули більше 100 питань, які винесуть на розгляд чергової сесії міської ради.

Коментар депутата міської ради Олександра Ложичева за результатами засідання .

Вам також може сподобатися

У Херсоні продовжують працювати у напрямку запобігання домашньому насильству
Що належить до технічних та інших засобів реабілітації? Чи можна отримати компенсацію вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації?

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X